145 000'DEN FAZLA PREMIUM İÇERİK

Aklınızda hiç bir soru kalmasın

Güvenilir IPTV Sitesi Atak IPTV ile tanışın.

Çanak anten bağımlılığını ortadan kaldıran, internetten sunucular üzerinden verilen yayınları, aktif internet bağlantınız ile izlemenizi sağlayan bir sistemdir.

Yayınlarımız normal uydu yayınlarına göre 10 ile 15 saniye arasında geriden gelmektedir. Bu hız platformların kendi abonelik sistemli internet yayınlarına (Tivibu GO, Bein Connect, Dsmart GO vb.) nazaran daha hızlıdır.

SD ve HD yayınlar için en az 5MBit/s, Full HD yayınlar için en az 8Mbit/s ve 4K yayınlar için en az 12Mbit/s stabil internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir.

Abonelik işleminizden sonra 3 gün içerisinde bizden kaynaklı yayınlarda donma ve açılmama durumlarında geri ödeme talep edebilir, ödediğiniz ücreti geri iade alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Merkez IPTV üyeleri yayınlarını istedikleri gibi Android – IOS Cep Telefonları / Tabletleri, Smart TV’leri, Bilgisayarları yada TV Box’ları üzerinden izleyebilmektedir. Smart özellikli ve mag özellikli tüm cihazlara kurulumumuz mümkündür.

Ödeme sağlayıp, abonelik aldıktan sonra canlı destek veya Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde kurulumunuz anında yapılarak abonelik bilgileriniz tarafınızla paylaşılacaktır.

Abonelik satın almadan önce, canlı destek üzerinden veya Whatsapp Müşteri Destek Hattımızdan bizimle iletişime geçerek test yayını talep edebilir, ücret ödemeden önce hizmetimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Hayır izleyemezsiniz yalnızca 1 cihazdan izleyebilirsiniz. Aynı anda farklı cihazlardan açtığınız zaman otomatik olarak yayın kapanacaktır.

Android , IOS , PC , Tablet , Amazon Stick , MAG Cihazlarin hepsi ve Smart Özelligi olan her box kutularda kullanmaniz mümkündür.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş